Meslek Yüksekokulumuz Yeniçağa İlçesinin Tanıtımı İçin Hayata Geçirilen "Fotoğraflarla Yeniçağa Tarihi" Projesine Destek Verdi.
-->

Meslek Yüksekokulumuz Yeniçağa İlçesinin Tanıtımı İçin Hayata Geçirilen "Fotoğraflarla Yeniçağa Tarihi" Projesine Destek Verdi.

22 Aralık 2021

Meslek Yüksekokulumuz, üniversitelerin başlıca görevlerinden biri olan toplumsal hizmet anlayışıyla Yeniçağa ilçesinin tanıtımı için hayata geçirilen "Fotoğraflarla Yeniçağa Tarihi" projesine destek verdi.  

 

Proje yürütücülüğünü Yeniçağa Tarih ve Kültür Derneği Başkanı İdris KELEŞ'in yaptığı Yeniçağa Kaymakamlığı himayelerinde ve Yeniçağa Tarih ve Kültür Derneği ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ortaklığında gerçekleştirilen "Fotoğraflarla Yeniçağa Tarihi" Projesinin kapanış programı yapıldı.  Programa; Yeniçağa Kaymakamı Nurhalil Özçelik, Yeniçağa Belediye Başkanı Recayi Çağlar, Sivil Toplumla İlişkiler Bolu İl Müdürü İslehattin Mülayim, Bolu İl Milli Eğitim Müdürü Cemil Sarıcı, Bolu İl Sağlık Müdürü Muhammed Emin Demirkol, Proje Sahibi Yeniçağa Tarih ve Kültür Derneği Başkanı İdris Keleş ve Yönetim Kurulu üyeleri, proje ortağı Yeniçağa İlçe Milli Eğitim Müdürü Kani Parlak ve Yeniçağa Yaşar Çelik Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Bahattin ÖZTOPRAK,  Okul Müdürleri, Yeniçağalı İş adamları, Kurul ve komisyonlarda görev alan Yeniçağalılar katıldı. Program sonunda,  Meslek Yüksekokulumuzda görev yapan  Dr. Öğr. Üyesi Uğur SOYKAN' a projenin hazırlanmasında desteklerinden dolayı plaket verildi.  

 

DUYURULAR

  • Adres: Yeniçağa Yerleşkesi Camiatık Mah. Sultan Reşat Cad. No:103 14650 Yeniçağa/Bolu
  • Tel: +90 374 341 2076 Fax: +90 374 341 2077  
  • Email: yenicagaibu.edu.tr
Top