GIDA KALİTE KONTOLÜ VE ANALİZİ PROGRAMI ÖĞRENCİLERİ ÜNİVERSİTEMİZ KURUCUSU, HAYIRSEVER MERHUM İZZET BAYSAL'I SEVGİ VE RAHMETLE ANDILAR.

05 Mart 2020

Üniversitemizin kurucusu, Ülkemiz ve Bolu’nun Büyük hayırseveri Merhum İzzet Baysal’ı vefatının 20. Yıldönümünde saygı, sevgi ve rahmetle anıyoruz.

 

Meslek Yüksekokulu Gıda Kontrol Topluluğu öğrenciler Üniversitemizin kurucusu, Ülkemiz ve Bolu’nun Büyük hayırseveri Merhum İzzet Baysal’ı vefatının 20. Yıldönümünde saygı, sevgi ve rahmetle andılar. Öğrencilerimiz Merhum İzzet BAYSAL'a ait anıt mezara kadar  saygı yürüyüşü  gerçekleştirerek, anıt mezardaki programa da katıldılar. Bu anlamlı güne Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Bahattin ÖZTOPRAK, Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Uğur SOYKAN, Meslek Yüksekokulu Sekreteri Murat MEMİŞ ve Memur Murat CEFAKER da katıldı. Anıt mezar programı sonrasında gerçekleşen salon programında, Meslek Yüksekokulumuz Öğretim Üyesi Doç. Dr. Esra ACAR SOYKUT'a İzzet Baysal Vakfı tarafından uluslararası A sınıfı dergide yayın yaptığı için ödül takdim edildi. Kendisini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz. 

 "Üniversite benim en büyük eserimdir."  diyen Merhum Hayırsever İzzet Baysal'ı Yeniçağa Yaşar Çelik Meslek Yüksekokulu olarak saygı,sevgi ve rahmetle anıyoruz.

DUYURULAR

  • Adres: Yeniçağa Yerleşkesi Camiatık Mah. Sultan Reşat Cad. No:103 14650 Yeniçağa/Bolu
  • Tel: +90 374 341 2076 Fax: +90 374 341 2077  
  • Email: yenicagaibu.edu.tr
Top